תנאי שימוש ואירוח

 www.stylishtelaviv.com

stylishtelaviv.com תנאי השימוש והאירוח ב

המסגר 68 תל אביב

טלפון: 0503000808/0525053002

אימייל: [email protected]

תודה שבחרתם לנפוש אצלנו בstylishtelaviv.com. אנחנו שמחים לארח אתכם!

* הסכם זה כתוב בלשון זכר אך פונה אל שני המינים.

ברגע יצירת ההזמנה שלך הנך מסכים לתנאים שלנו כפי שהם כתובים ומוצגים בחוזה זה. אנא קרא את המסמך בעיון לפני שהנך בוחר לנפוש אצלנו.

מחירים

המחיר ללילה כולל:

מצעים, מגבות, מים חמים (דוד חשמל), מזגן, מטבח מאובזר, טלוויזיה עם סטרימר, סרטים, אינטרנט, מכונת כביסה (במידה ושכרת דירה עם מכונת כביסה), מתקן גיהוץ, נייר טואלט, שמפו, מרכך וסבון.

* חיוב חשמל הוא 15ש״ח ללילה (חיוב החשמל כלול במחיר הסופי של ההזמנה שלך).

אנא ממך, אל תבזבז חשמל לחינם

ביציאתך מהדירה, נא לכבות את כל מוצרי החשמל לרבות דוד החשמל והמזגנים, השארת מוצרי חשמל פעילים כאשר אין איש בדירה תגרור לחיובים נוספים של $7 ליום.

 

מיסים

אזרחים ישראלים מחוייבים בתשלום 17% מע״מ על פי חוק בנוסף למחיר הסופי של ההזמנה שלהם.

תיירים אינם חייבים במע״מ.

 

בעלי חיים (אסור למעט מקרים מיוחדים באישור)

חיות מחמד מחונכות מוזמנות להתארח בתיאום מראש בלבד בעלות נוספת של $10 לחיית מחמד ליום + פיקדון של $200.

 

ילדים

אנחנו מקבלים ילדים בכל הגילאים ומאפשרים לילדים עד גיל שנתיים להתארח ללא תוספת תשלום תוך כדי שימוש במיטות הקיימות. אין לנו אפשרות לספק לולים לתינוקות. ילדים בגילאים 3-11 מוכרים אצלנו בדרגת ילדים ונוער מעל גיל 12 מוכרים אצלנו כבוגרים לכל דבר.

ילדים בגילאים 3-11 מתארחים אצלנו בדרגת מחיר לילדים העומדת על 100ש״ח ללילה כאשר הם מהווים את האורח השלישי ומעלה בדירה.

ביטולים

על ידי יצירת הזמנה הנך מסכים לחוזה הנוכחי ביננו ולתנאי הביטולים שלנו:

הזמנות שיבוטלו 15 יום ויותר לקראת מועד ההזמנה לא ישאו בדמי ביטול (ביטול חינם).

הזמנות שיבוטלו 14 יום ופחות לקראת מועד ההזמנה יחוייבו בדמי ביטול של 100% מערך ההזמנה.

 

ביטול מצידנו ואי יכולת לארח אותך

אנחנו לעולם לא נבטל לך את החופשה שלך אצלנו אלא במקרים שאינם בשליטתנו. במידה וזה קורה אנו נעשה את מירב המאמצים על מנת למצוא לך מקום חלופי. במידה ולא נצליח למצוא לך מקום חלופי או שהמקום שנמצא לך אינו לטעמך אזי נחזיר לך את מלא הסכום ששילמת ולא תהיינה לך כל טענות או דרישות מאיתנו.

 

הגעה (צ'ק אין)

הדירה שהזמנת תהיה מוכנה עבורך החל מהשעה 14:00 של יום ההזמנה אלא אם כן נקבע אחרת. ישנו סיכוי גדול שלא נוכל לקבל אותך במידה ותופיע מוקדם יותר מבלי לברר איתנו אם הגעה מוקדמת אפשרית קודם.

מועד הצ׳ק אאוט הוא בשעה 12:00 בצהריים אלא אם הסכמנו אחרת.

 

הגעה מאוחרת

במידה והנך מתכוון להגיע מאוחר מהשעה 14:00, אין שום בעיה. הכניסה והיציאה מהדירות מתבצעת באופן עצמאי והנך מוזמן להגיע באיזו שעה שנוח לך בטווח הזמן שהדירה לרשותך.

 

עזיבה (צ'ק אאוט)

אנו מבקשים שזמן העזיבה יהיה לא יאוחר מהשעה 12:00 אלא אם קבענו אחרת. המידה ויהיו חיובים נוספים לאחר העזיבה שלך אנו נודיעך לגביהם על מנת שתוכל לשלם על שימושים נוספים שביצעת.

 

נזקים

כשהנך מתארח אצלנו אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת שתרגיש בבית וזאת כמובן על מנת שתכבד את הרכוש שהופקד בידך כאילו היה הרכוש שלך והבית שלך. אנו מחזיקים בך אחראי לכל נזק שיגרם לדירה או לתכולתה ואנו מבקשים שתודיע לנו מיד ברגע שמשהו כזה קורה על מנת שנוכל לטפל בזה באופן מידי לקראת האורח הבא. אנו בדרך כלל לא מחייבים על נזקים מזעריים אך ישנם מקרים שנחייב אותך לתקן או לשלם על תיקון או רכישה מחדש של משהו ששברת. זכור להודיע לנו כשדבר כזה קורה או שנאלץ לחייב אותך במחיר של לילה אחד ($100) בנוסף לעלות התיקון/קניה של הנזק.

  • במידה והנזקים שנגרמו יאלצו אותנו לסגור את הדירה לאירוח ואו לבטל הזמנות עתידיות, תחוייב במלא הסכום של הנזק הכולל שנגרם לנו.

 

רעש ומסיבות

על מנת לוודא שכל האורחים יהנו מנוחות ורוגע בזמן השהיה שלהם אנו דוחים בכל תוקף מסיבות ורעש העלול להפריע את מנוחת האורחים והשכנים. אורח/ת שיגרמו לרעש מטריד, יערכו מסיבה, ישהו כמות גדולה יותר של אנשים מאשר כמות האנשים הרשומים בהזמנת הדירה או יגרמו למטרד המפריע לאורחים ודיירי הבניין יתבקשו לעזוב את הדירה ללא קבלת החזר כספי.

 

התנהגות שאינה נאותה ואורחים שלא דווחו.

במידה ונקבל תלונות על התנהגות לא נאותה ו/או נמצא בדירה אורחים נוספים שאינם מדווחים בהזמנה המקורית, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לחקור ולנקוט בפעולה כנגד האורח אשר עלול לגרום, אך לא רק, לחיוב של $100 כקנס מעבר לחיוב הנוסף החל על האורחים שלא דווחו ו/או לדרוש מהאורח להתפנות באופן מיידי ללא החזר כספי.

 

עישון בדירה

במלון דירות ללא עישון בלבד. העישון מותר רק באזורים המיועדים לכך. במידה ואורח יעשן בדירה ללא עישון, תיגבה עמלה של 1500ILS עבור שירותי ניקיון יסודיים לדירה שעישנו בה על מנת להחזיר אותה למצבה המקורי.

 

ביטוח נזקים

אנו מסירים מעצמנו אחריות על כל נזק מכל סוג שיגרם לך או למי שאיתך או לרכוש שלך בזמן שהייתך אצלנו אלא אם הוכח באופן חד משמעי שהנזק נגרם על ידי אחד מהצוות באופן ישיר בזמן העבודה שלו.

 

ערבות

על מנת לוודא שנקבל את הדירה באותו המצב שקיבלת אותה, אנו דורשים ערבות על סך 1000ש״ח במזומן או בכרטיס אשראי בזמן ההגעה. סכום הערבות יוחזר לך במלואו בזמן העזיבה במידה והכל תקין ולא נגרם שום נזק לדירה או לתכולתה. נא לאפשר עד שבעה ימי עסקים להחזרת ערבות שניתנה בכרטיס אשראי.

פרטיות

כל המידע שיאסף בזמן הזמנתך יאוחסן וישמר במחשבים שלנו ואם תאשר לנו אז ניצור אתך קשר מפעם לפעם לגבי הנחות ומבצעים שיש לנו להציע לך. אנו לא נשתף את המידע שלך עם אף גורם חיצוני.

 

אנו מקבלים אותך בחמימות אל שורת לקוחותינו הנאמנים

 Stylishtelaviv.com

Stylish Tel Aviv